1.00 zł Pokój Jednoosobowy/dla Pary. Centrum Miasta Wrocław

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Stancje / Pokoje Published date: 13-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Do wynajęcia komfortowy pokój dla jednej osoby lub dla pary. Mieszkanie do którego przynależy pokój jest pięciopokojowe, do dyspozycji najemców oddaje się kuchnię (w której znajduje lodówka, piekarnik, kuchenka elektryczna i pralka), a także dwie łazienki (jedna z wanną i jedna z kabiną prysznicową). Dostępny jest szybki internet.
Mieszkanie jest położone w ścisłym centrum Wrocławia, przy Placu Zgody (okolice ulicy Traugutta). Lokalizacja jest idealna dla wszystkich studentów asp, politechniki, zwłaszcza wydziału górniczego (do geocentrum dotrzeć można piechotą w ciągu najwyżej 10 minut). Tuż przy wyjściu z budynku zlokalizowany jest przystanek tramwajowy, dzięki czemu szybko można dostać się do galerii dominikańskiej (2 przystanki tramwajowe).Do dworca głównego również można dostać się za pośrednictwem tramwaju (10-15 minut) lub pieszo (10-15 minut).
W okolicy mieści się dużo sklepów (biedronka, żabka, aldi, centrum handlowe family point, galeria dominikańska), a także siłownia, biblioteka, poczta, piekarnia, punkt ksero, oddział pogotowia ratunkowego i fotograf. Budynek muzeum etnograficznego zlokalizowany jest po drugiej stronie ulicy. Tereny spacerowe nad Odrą i Oławą znajdują się po drugiej stronie ulicy Traugutta.Wszystko to pozwala na załatwienie wielu spraw bez konieczności tracenia czasu na dojazdy, a także czyni z oferowanego pokoju doskonałe miejsce nauki, pracy i wypoczynku.
Pokój jest wyposażony w kanapę, biurko, krzesła szafę oraz komodę.
Do dyspozycji najemców jest suszarnia, położona piętro wyżej, na poddaszu.
Pokój jest zamykany na klucz.
Do czynszu najmu doliczyć należy dodatkowe opłaty w wysokości (w zależności od zużycia mediów) około 200 złotych w przypadku osoby wynajmującej pokój samodzielnie, lub około 300 złotych w przypadku pary. Wymagana jest również wpłata kaucji w wysokości 1000 złotych.

⭕ 577047843
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)